Big Company

Simülasyon oyunları arasında yer alan Big Company mobil oyunu ile heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54M
  • Sürüm 2.11.3313
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Goodgame Studios

Big Company indir. Simülasyon kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Big Company mobil oyunu gökyüzünü oyunculara bambaşka bir şekilde göstere heyecan verici bir simülasyon oyunudur. Oyunumuz oyuncular için gökyüzünün sınırlarını ortadan kaldırıyor. Gökyüzünde uçan gelişmiş bir şehrin sahibi olmak için kendinize bir şans verin. Skytopia hayalini gerçekleştirmek ve en ünlü bilim adamlarından bazılarının gökyüzünde uçan şehir hayalini takip etmek için onlarla güçlerini birleştir. Bulutların üstündeki yeni endüstriyel devrimde kendi rolünü oynama zamanı geldi de geçiyor. Gökyüzü şehriniz için kendinizi hazırlayın. Çünkü bu çok eğlenceli olacak.

Big Company, gökyüzünü avuçlarınızın içerisine getiriyor. Oyunda yer almak için Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonlarınızı kullanın. Bilim adamların zekalarını tek bir noktada toplayarak gökyüzünde gezen bir dünyayı inşa etmye hazır olun. Şehrin içerisinde kullanacağınız çeşitli ürünler üretin, farklı ürünler satın alın ve imal edin. Şherinizde bulunan en değerli eserlerin ticaretini yapın. Gelişmiş binaların yanı sıra mağazalar ve fabrikalar da inşa edin ve gökyüzü şehrini büyüleyici dekorasyonlarla süsleyin. Bunun için hayal gücünüzü kullanarak yaratıcılığınızı ortaya koyun. Bulutların üstündeki en başarılı girişimci olana kadar gelirlerinizi şehrinizi yükseltmek ve genişletmek için kullanmaktan geri kalmayın.

Bilimin himayesin gerçekleştireceğiniz heyecan verici maceralarda ve görevlerde ustalaşmak sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Oyunun en muhteşem özelliği ise Nikola Tesla, Marie Curie, hatta genç Albert Einstein gibi ünlü bilim adamlarını bir araya toplmaış olmasıdır. Herkes tarafından tanınan bu zeki adamlar gökyüzü şehrinizi inşa etmeniz konusunda her daim yanınızda oalcaklar. Onların izinden gidin ve en büyük başarılarından ilham alın. Böylelikle başarılı adımlar atarak ilerleme kat edeceksiniz.

Oyunda tek siz olmayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından dahil olan diğer girişimcilerle tanışarak onların hayal dünyalarında yer alabilirsiniz. Çevrenizi zeki ve zenginlerle doldurun, bir şirket kurun ve büyük servetinizi artırmak için işletme stratejilerini paylaşın. Herkesin eğlence dolu anlar yaşamaları için başarı kutlamaları, eğlenceli etkinlikler düzenleyin. Partiler ile şehrin büyüleyici dünyasını geliştirin. En yeni icadı kutlamak için büyük bir tören düzenle, bir sonraki insan başarısı üzerine bahis oyna ya da bir vahşi batı gösterisinin keyfini çıkaracaksınız.

Gökyüzü şehriniz sayesinde hem uçacak hem de büyül ödüller kazanmanın keyfini çıkaracaksınız. Farklı ürünler geliştirin, komşu şehirlere başvurun, gerçekçi üretim süreçlerini takip edin ve bilim adamları ile tanışarak kendinize geniş alanlar inşa edin. Bilim dünyası sizlere bambaşka alanlar sunuyor, bunları değerlendirin ve eğlence dolu anların tadını çıkarın. Yüksek kaliteli oyun görselleri ile sıkılmadan akıllı cihazınızda vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Big Company ayaklarınızı yerden kesecek ögeleri bir araya toplayan heyecan verici bir şehir geliştirme oyunudur. Oyunda kazanmak ve kazandırmak aslında çok koalydır. Tek yapmanız gereken stratejik bir şekilde hareket etmek ve yüksek seviyelere geçmeye hak kazanmak.


Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Big Company indir